Praca w Domo.Expert

Domo.Expert Nieruchomości poszukuje kandydatów na stanowiska:

Doradca do spraw Nieruchomości

Opis stanowiska pracy:
– pozyskiwanie nowych zleceń,
– bezpośrednia i kompleksowa obsługa Klienta,
– przygotowywanie ofert sprzedaży nieruchomości,
– prezentacja nieruchomości,
– monitorowanie rynku pod kątem inwestycyjnym.

Idealny kandydat to osoba:
– pełna entuzjazmu,
– nie bojąca się wyzwań,
– systematyczna,
– zmotywowana i wytrwała w podejmowanych działaniach,
– lubiąca pracę z ludźmi,
– posiadająca zdolności handlowe i umiejętność ich praktycznego wykorzystania,
– z doświadczeniem w branży (nie jest to warunek konieczny).
– w wieku powyżej 28 lat.

Zapewniamy:
– wysoką prowizję już na starcie,
– podstawę za wyniki w pozyskiwaniu klientów,
– dostęp do kompletu narzędzi pracy (samochód, laptop, telefon, sprzęt fotograficzny),
– dedykowany system CRM do obsługi zleceń,
– bardzo dobrą atmosferę i wsparcie na każdym etapie pracy

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji (cv i list motywacyjny) na adres praca@domo.expert

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.